“PËR MUA TI JE…”/ Renato Mekolli ka dy fjalë për ti thënë finalistes së “Hell’s Kitchen Albania 2” – AlpeGossip
“PËR MUA TI JE…”/ Renato Mekolli ka dy fjalë për ti thënë finalistes së “Hell’s Kitchen Albania 2”

“PËR MUA TI JE…”/ Renato Mekolli ka dy fjalë për ti thënë finalistes së “Hell’s Kitchen Albania 2”

Mbrëmjen e kaluar ishte finalja e madhe e “Hell’s Kitchen Albania 2″, dhe pas 13 javëve spektakël u shpall edhe fituesi i cili ishte Françesko.

Finalistja tjetër që u rendit në vend të dytë ishte Visara, me të cilën Shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka shpërnadrë së fundmi një foto sëbashku.

Ai është shprehur se për të edhe Visara është fituese, por ajo e zgjodhi stafin me zemër dhe zemra në atë kuzhinë nuk ekziston, është” ferr”.

Gjithashtu ai ka ndarë me ne dhe dëshirën se do donte që fituesja të ishte një femër nëse e meriton dhe këtë do ta shohim në sezonin e tretë. /ALPEgossip.al