Nuk mbaron! Pas konfliktit mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos, edhe modelja shqiptare ka dy fjalë për të (FOTO) – AlpeGossip
Nuk mbaron! Pas konfliktit mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos, edhe modelja shqiptare ka dy fjalë për të (FOTO)

Nuk mbaron! Pas konfliktit mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos, edhe modelja shqiptare ka dy fjalë për të (FOTO)

Reagimi i Mustafa Nanos për veshjen dhe ekstravagancën e Ilda Bejlerit dhe Bora Zemanit, mori përhapje të gjerë në media.

Por ndërkohë që Bora qëndroi indiferente, Ilda e bëri publike replikën e saj. E si duket në anën e moderatores është edhe vajza seksi Rashel Kolaneci. Kjo e fundit ka mbështetur shkrimin e gazetarit Bledi Mane i cili në një shkrim thumbon rëndë Mustafa Nanon: Më mirë gjoksi natyral i Ilda Bejlerit sesa ferexheja hipokrite e nuses së djalit të Mustafa Nanos‘. Për të treguar se është dakord me mendimin e tij, Rashel e riposton shkrimin e krah tij shkruan: “Lexoni me vëmendje penën autentike në përmbajtje dhe stilistikë të Bledi Manes që mbështet kolegen e vet me ‘lakuriqësinë’ e së vërtetës dhe çiltërsisë