NGA PAMJET E FRIKSHE TEK IMITIMET/ Ja si u maskuan vajzat e showbizzit në këtë “Halloween” (FOTOT) – AlpeGossip
NGA PAMJET E FRIKSHE TEK IMITIMET/ Ja si u maskuan vajzat e showbizzit në këtë “Halloween” (FOTOT)

NGA PAMJET E FRIKSHE TEK IMITIMET/ Ja si u maskuan vajzat e showbizzit në këtë “Halloween” (FOTOT)

Halloween mund ta quajmë jo vetëm si natën më të frikshme, por edhe si më argëtuesen e vitit pasi është periudha kur të gjithë mund të transformohen në personazhin e tyre të preferuar ose të eksperimentojnë me pamjen. Edhe vajzat e famshme të showbizit tashmë kanë nisur të publikojnë fotot me transformimet e tyre. Disa shfaqen me një pamje të frikshme, të mbuluara me gjak, si këngëtarja Ronela Hajati apo prezantuesja Elmira Sadrija.

 

Ndërsa të tjera kanë imituar personazhe të njohur. Fifi është shndërruar në një Amy Winehouse, Luana në një pirate dhe Roza Lati me Bebe Rexhën kanë patur të njëjtën ide.

 

Moderatorja dhe këngëtarja janë transformuar si “Poision Ivy”./