FANSAT ZBULOJNË GJITHÇKA/ Ish i dashuri i Nicki Minaj flirton me Kourtney Kardashian (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT ZBULOJNË GJITHÇKA/ Ish i dashuri i Nicki Minaj flirton me Kourtney Kardashian (FOTO)

FANSAT ZBULOJNË GJITHÇKA/ Ish i dashuri i Nicki Minaj flirton me Kourtney Kardashian (FOTO)

Ish i dashuri i Nicki Minaj, Meek Mill është parë së fundmi, të flirtojë me Kourtney Kardashian në ‘Instagram’.
39-vjeçarja publikoi disa foto me motrat e saj, ku dukej shumë tërheqëse dhe sexy.

Menjëherë pas publikimit të këtyre fotove provokuese, Meek ka komentuar duke ngacmuar Kourtney-n.
Kaq ka mjaftuar që fansat të shprehen se ai është duke flirtuar me të në mënyrë mënyrë të hapur.
Ende nuk dihet se si do të vazhdojë ky komunikim midis tyre, megjithatë mbetet për t’u parë në ditët në vijim.
Kujtojmë se Kourtney është ‘single’ tashmë dhe Meek po provon shansin e tij për t’u afruar me të.