“ËSHTË SI FUÇI UTHULLE, BALENË”/ Merr fund sherri mes Fifit dhe Anna Likës: Më shkroi… – AlpeGossip
“ËSHTË SI FUÇI UTHULLE, BALENË”/ Merr fund sherri mes Fifit dhe Anna Likës: Më shkroi…

“ËSHTË SI FUÇI UTHULLE, BALENË”/ Merr fund sherri mes Fifit dhe Anna Likës: Më shkroi…

Mesa duket aktorja e njohur Anna Lika ka vendosur paqe me këngëtaren e njohur Fifi pas ofendimeve të bëra muaj më parë.

Teksa ishte e ftuar në emisionin radiofonik “Pop sugar”, Anna shpërtheu hyer në ofendime ndaj Fifit duke e quajtur balenë dhe fuçi uthulle.

“Është si balenë si fuçi uthulle. Kjo s’ka as stil. Këngëtare, repon, ka kënduar në disa produksione. Fifi le të themi se zihet kot me njerëzit sepse njerëzit nuk e llogarisin. Dëgjova që fliste për peshën trupore. Më mirë mos të lodhet që ti humbi ato kile se nuk është se do i humbi se është genetike”, shprehej aktorja ndër të tjera.

Ndërsa muaj më vonë e ftuar në “Thumb”, Anna ka treguar se si ka qetësuar gjërat me Fifin duke lënë pas zënkat mes tyre.

“Nxorri një këngë të re, më pëlqeu, e bëra repost. Aty e pa edhe më shkruajti dhe kështu ndodhi,”-tha Anna.