Almeda largohet nga Tolga? Marsi do ta gjejë të ndarë çiftin e njohur... (FOTO) - AlpeGossip
Almeda largohet nga Tolga? Marsi do ta gjejë të ndarë çiftin e njohur… (FOTO)

Almeda largohet nga Tolga? Marsi do ta gjejë të ndarë çiftin e njohur… (FOTO)

Ish-miss Shqipëria, Almeda Abazi, do të jetë prezantuesja e spektaklit “Dancing with the stars” në Tiranë.

Ajo i ka thënë “po” ofertës për të prezantuar edicionin e ri, ndërsa pritet që muaji mars ta gjejë në Tiranë, larg bashkëshortit turk Tolgahan Sayisman.

Çifti ka deklaruar në media se janë shumë të dashuruar dhe nuk qëndrojnë dot larg njëri-tjetrit, ndaj ky vendim i Almedës do të jetë një sprovë për martesën e tyre të lumtur. Ndërkohë, “Vizion Plus” ka nisur punën për “Dancing with the Stars”, me moderatore Almedën.

Sipas burimeve nga televizioni, kasti i këtij viti do të përbëhet nga personazhe të njohur të ekranit shqiptar, por të cilët i kemi parë edhe më herët të kërcejnë. Një nga dyshet e përfolura janë dy binjakët e AlPazar, Romeo dhe Donald Veshaj.