U përlot nga e bija, Blendi Fevziu shkon në… (FOTO) – AlpeGossip
U përlot nga e bija, Blendi Fevziu shkon në… (FOTO)

U përlot nga e bija, Blendi Fevziu shkon në… (FOTO)

Shkaktoi shumë impakt në publik përlotja e Blendi Fevziut, mbrëmjen e së shtunës në Top Channel.

Por mesa duket pak pasi ai nuk i përmbajti lotët pas një letre të vajzës së tij, Mishel ka vendosur që të qetësohet duke udhëtuar në Paris.

Gazetari ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruan se ndodhet në Paris.

Fevziu njihet si një i apasionuar pas udhëtimeve dhe pothuajse çdo fundjavë ai gjen kohën të vizitoj vende të ndryshme të botës.