Tha se është e VARFËR, por shihni jetën LUKSOZE që bën Silva e Dafi në Australi (FOTO) – AlpeGossip
Tha se është e VARFËR, por shihni jetën LUKSOZE që bën Silva e Dafi në Australi (FOTO)

Tha se është e VARFËR, por shihni jetën LUKSOZE që bën Silva e Dafi në Australi (FOTO)

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Silva Gunbardhi dhe partneri i saj, Dafi, prej disa ditësh janë vendosur në Australi ku do të mbajnë disa koncerte. Përmes fotove të ndryshme në rrjetet sociale dyshja e famshme na ka njohur edhe me jetën luksoze që ata po bëjnë gjatë këtyre ditëve.

Mirëpo duke marrë parasysh deklaratën e vetëm pak kohëve më parë nga ana e Silvës, e cila u shpreh publikisht se kishte probleme ekonomike, të gjithë kemi ngelur të befasuar nga jeta luksoze e tyre.

Nga pamjet e publikuara në Instagram shohim se Silva dhe Dafi janë vendosur në një vilë super luksoze në Australi dhe kanë në dispozicion makinat më të shtrenjta të momentit.

Në Australi së bashku me Silvën dhe Andrrën ndodhet edhe Sinan Hoxha me bashkëshorten e tij, Andrrën.