PAMELA ANDERSON PËSON NJË INCIDENT/ Shfaqet me paterica në “Instagram” (FOTO) – AlpeGossip
PAMELA ANDERSON PËSON NJË INCIDENT/ Shfaqet me paterica në “Instagram” (FOTO)

PAMELA ANDERSON PËSON NJË INCIDENT/ Shfaqet me paterica në “Instagram” (FOTO)

Pamela Anderson ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet në divan me një patericë dhe këmbën e lidhur.

Ish roja më e famshme bregdetare në botë ka pësuar një incident të vogël gjatë provave të ‘Dancing With The Stars’ francez, ku ajo merr pjesë.

Fare pak momente më parë Pamela kishte ndarë një tjetër foto nga një klinikë mjekësore, e shtrirë në një shtrat: ”Working hard’ kishte shkruar ‘Duke punuar fort” dhe më pas kishte shtuar: ‘Can’t stop us”: Nuk mund të ndaloj.

Ish Playmate duket se nuk ka qëllim të heqë dorë!