MOHOJNË SE JANË NË NJË LIDHJE/ Detajet që na kishin shpëtuar nga historia e Arbanës dhe regjisorit (FOTO) – AlpeGossip
MOHOJNË SE JANË NË NJË LIDHJE/ Detajet që na kishin shpëtuar nga historia e Arbanës dhe regjisorit (FOTO)

MOHOJNË SE JANË NË NJË LIDHJE/ Detajet që na kishin shpëtuar nga historia e Arbanës dhe regjisorit (FOTO)

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare. Arbana kohët e fundit është përfolur për një lidhje dashurie me regjisorin e programit “Dua të bëj të lumtur” Eduart Grishaj.

Të dy  nuk ka konfirmuar  akoma asgjë por komentet në fotot e njëri-tjetrit tregojnë se ka diçka mes tyre.

Mirëpo  pas një vëzhgimi të vog që i bëm Abranës dhe Eduartit kuptuam detaje që nuk i kishim kuptuar më parë. Duket se çifti janë një “shpirt binjak” duket ndarë pasionet bashkë  dhe veshjet “matchy -matchy”.

Ja detajet që na bindën se çifti përveç se është në një lidhje janë tepër të dashuruar me nnjeri tjetrin.

Epo më romantike se kaq nuk kishim parë.

Arbana dallohet  T -shirtit  që gjithmon i vesh me  figurat e Disnay dhe duket se dhe Eduarti ka po të njëjtën stil.

Gjithashtu moderatorja na ka treguar se përveç gatimit ka pasion edhe  ngjitjet në mal dhe nëse shihni edhe profilin e Eduartit ai ka foto të shumta nga udhëtimet në malë.

 

Në jetën e  përditshme Arbana zgjedh një stil sportiv  ku  bien në sy atletet. Shpesh në veshjet e  saja  bie në sy marka  Gucci apo Dolce gabanna. Ja 3 rastet  ku themi me plotë gojë matchy -matchy.

 

 

AlpeNews.al