”CILI ËSHTË MASHKULLI MË SEKSI NË SHQIPËRI?” Eneda Tarifa i përgjigjet pyetjes: Po të kishte… – AlpeGossip
”CILI ËSHTË MASHKULLI MË SEKSI NË SHQIPËRI?” Eneda Tarifa i përgjigjet pyetjes: Po të kishte…

”CILI ËSHTË MASHKULLI MË SEKSI NË SHQIPËRI?” Eneda Tarifa i përgjigjet pyetjes: Po të kishte…

Këngëtarja Eneda Tarifa ka sfiduar veten duke iu përgjigjur disa pytjeve të sikletshme të moderators Bora Zemani në emisionin “Treshat”.

Moderatorja Bora Zemani e ka pyetur Enedën se kush është mashkulli më seksi në Shqipëri dhe këngëtarja nuk ka nguruar të thotë se nuk ka.

Bora Zemani: Cili është mashkulli më seksi në Shqipëri?

Eneda Tarifa: Është relative koncepti I të qenit mashkull seksi në Shqipëri

Bora Zemani: Për ty?

Eneida Tarifa: Po çtë them nuk para ka Bora. Po të kishte do ta kisha ftuar për një kafe.