“SUPER PHOTOSHOP, NË VIDEO…”/ Ronela Hajati nuk ia kursen përgjigjen ndjekëses (FOTO) – AlpeGossip
“SUPER PHOTOSHOP, NË VIDEO…”/ Ronela Hajati nuk ia kursen përgjigjen ndjekëses (FOTO)

“SUPER PHOTOSHOP, NË VIDEO…”/ Ronela Hajati nuk ia kursen përgjigjen ndjekëses (FOTO)

Ajo njihet jo vetëm për zërin e saj, por edhe për format trupore të kolme. Është fjala për këngëtaren e njour, Ronela Hajati, e cila herë pas here ekspozon linjat trupore në rrjetet sociale.

Madje artistja merr edhe komplimente rreth fizikut të saj, sidomos për të pasmet që mesa duket janë edhe pjesa e preferuar në trupin e saj nga vetë Ronela.

“Super photoshop, je dhe dy herë kaq”/ Këngëtarja e

Kjo e fundit ka zbuluar përmes postimeve në “Instagram” se ndodhet me pushime. E nga bregdeti, Ronela ka postuar foto ku shfaqet me bikini.

Një ditë më parë, këngëtarja ndau me ndjekësit dy foto në të cilat shfaqet duke pozuar me rroba banje ngjyrë blu dhe me një këmishë në  ngjyra të ndryshme.

“Super photoshop, je dhe dy herë kaq”/ Këngëtarja e

“Ti je shumë i mirë, po unë jam edhe më e mirë”, ishin fjalët që Ronela shkroi bashkëngjitur pozave që u pëlqyen shumë nga ndjekësit. E teksa kishte shumë komente pozitive, nuk munguan as ato negative.

Disa ndjekës e kritikonin Hajatin se ka modifikuar fotot dhe i shkruante: “Super photoshop në video je edhe dy herë kaq”.

“Super photoshop, je dhe dy herë kaq”/ Këngëtarja e

Këto kritika nuk i kanë shpëtuar Ronelës, e cila ka vendosur që t’i përgjigjet menjëherë.

“Po ç’të duhet o ty”, shkruan artistja e njohur, duke treguar se ndihet shumë mirë me veten dhe nuk ka fare komplekse.

“Super photoshop, je dhe dy herë kaq”/ Këngëtarja e

“Super photoshop, je dhe dy herë kaq”/ Këngëtarja e