Këngëtarja poston foton seksi me bikini, Noizy i bën komentin epik: “Ai plonci yt” – AlpeGossip
Këngëtarja poston foton seksi me bikini, Noizy i bën komentin epik: “Ai plonci yt”

Këngëtarja poston foton seksi me bikini, Noizy i bën komentin epik: “Ai plonci yt”

Noizy është një nga personazhet e famshëm shqiptar më të ndjekur në Instagram dhe ndër të paktët që ka arritur 1 milion fansa. Reperi tërheq shpeshherë vëmendjen me postimet e tij, por edhe me komentet që u lë personazheve të tjerë të famshëm.
Një ndër to është Dafina Zeqiri, këngëtarja me të cilën Noizy dikur ishte në armiqësi, por sot janë miq shumë të mirë. Dafina është shfaqur shumë seksi në foton e fundit, me bikini teksa tregon gishtin e mesit.

Mirëpo Noizy ka vënë re një detaj tjetër, barkun e këngëtares. “Ai plënci (barku) po ma shkel syrin”, i komenton reperi duke shkaktuar shumë reagime tek foto e Dafinës.