“Prit unë, e mori Luana”/ Këngëtarja shqiptare tregon çfarë i ndodhi me Bujari Qamilin: I kërkova… – AlpeGossip
“Prit unë, e mori Luana”/ Këngëtarja shqiptare tregon çfarë i ndodhi me Bujari Qamilin: I kërkova…

“Prit unë, e mori Luana”/ Këngëtarja shqiptare tregon çfarë i ndodhi me Bujari Qamilin: I kërkova…

Këngëtarja Xhesika Polo ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi në programin IN të fundjavës “Një kat më lart’. Mes festivaleve dhe klipeve muzikorë Xhesika Polo tha se kënga e saj e re u ndikua shumë nga ajo çfarë publiku kërkon. Por ç’mendon ajo për bashkëpunimet e momentit? Ermali i përmendi disa, ndërsa ja çfarë thotë për këngën e Bujar Qamilit dhe Luanës.

“Që kur Mateo bëri këngë me Bujarin i thashë. Unë Mateon e kam shumë shokë. I thashë të bëj unë këngë me Bujarin, më tha jo. Ndërkohë e mori Luana. Rri unë. Nëjse do vij një tjetër”