Orinda Huta niset për udhëtim, Turi i bën një shaka të FRIKSHME (FOTO) – AlpeGossip
Orinda Huta niset për udhëtim, Turi i bën një shaka të FRIKSHME (FOTO)

Orinda Huta niset për udhëtim, Turi i bën një shaka të FRIKSHME (FOTO)

Këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta ka në rrjete sociale një foto ku tregon se do të shkojë në Londër.
Krahas këtij postimi ajo ka publikuar një mesazh të ardhur në Instagram nga bashkëshorti i saj Turjan Hyska.

Në të ndodhej një link i CNN i cili paralajmëronte stuhi të frikshme në direksionin për ku është nisur Orinda. “Sa shakator e kam,”-ka shkruar Orinda krahas fotos. Mesa duket Turi ka dashur të bëjë pak shaka me të përpara nisjes.