HARROJENI ROZËN BJONDE/ Moderatoja ndryshon look dhe duket SUPER e bukur (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI ROZËN BJONDE/ Moderatoja ndryshon look dhe duket SUPER e bukur (FOTO)

HARROJENI ROZËN BJONDE/ Moderatoja ndryshon look dhe duket SUPER e bukur (FOTO)

Pak minuta më parë moderatorja e njohur Roza Lati njoftoi përmes postimeve në Instagram se pas një kohe të gjatë bjonde kishte vendosur të ndryshonte drastikisht look.

 

Ajo nuk zbuloi se si do i bënte flokët duke e lënë enigmë deri sa të mbaronte lyerjen dhe stilimin e tyre.

Por vetëm pak më parë u zbulua se ajo ka ndryshuar totalisht  dhe flokët i ka bërë rozë.

Në videon e publikuar duket se Roza është mjaft e kënaqur me rezultatin dhe tregon modelin e ri plot kënaqësi para kameras. Dhe duhet thënë se i shkon aq shumë dhe duket super ‘cool’ .