TË DASHURUAR MARRËZISHT/ Besi dhe Xhensila i emocionuan të gjithë me foton e fundit – AlpeGossip
TË DASHURUAR MARRËZISHT/ Besi dhe Xhensila i emocionuan të gjithë me foton e fundit

TË DASHURUAR MARRËZISHT/ Besi dhe Xhensila i emocionuan të gjithë me foton e fundit

Janë padisktutim një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk ngurrojnë ta shprehin edhe publikisht dashurinë për njëri-tjetrin me postimet e tyre në rrjete sociale.

Mirëpo foto kaq romantike prej kohësh nuk kishim parë prej tyre. Teksa ndodhen në qytetin e bukur të Korçës së mbuluar me borë ata nuk kanë rezistuar të shkrepin edhe foto duke u puthur në mes të borës.

Mesa duket dyshja ka arritur të arratiset nga përditshmëria për pushime dimërore dhe po e shijojnë në maksimum praninë e njëri-tjetrit .