Pozoi super seksi me bikini, ja GAFA në FOTON e Luanës që nuk e kapi askush – AlpeGossip
Pozoi super seksi me bikini, ja GAFA në FOTON e Luanës që nuk e kapi askush

Pozoi super seksi me bikini, ja GAFA në FOTON e Luanës që nuk e kapi askush

Moderatorja e njohur e ekranit, Luana Vjollca, së fundmi ka nisur pushimet në Itali, nga ku ka ndarë me ndjekësit disa poza mjaft të nxehta në profilin e saj në Instagram.

Disa orë më parë, Luana publikoi një foto mbi një jaht, teksa kishte veshur bikini të vogla bardhë e zi dhe tregonte format bombastike dhe trupin e palestruar.

Mirëpo me siguri të gjithëve i ka shpëtuar ky detaj në foton e Luanës. Në përshkrimin anglisht të fotos, në vend që të shkruante ‘Truly’, moderatorja ka shkruar ‘Trully’, gabim të cilin mesa duket nuk e ka vënë re.

“Me të vërtetë kisha nevojë për këtë shkëputje.”- shkruhet në foton super seksi të Luanës.