E DINIT? Ja çfarë i intrigon më shumë burrat që s’përfshin të brendshmet seksi – AlpeGossip
E DINIT? Ja çfarë i intrigon më shumë burrat që s’përfshin të brendshmet seksi

E DINIT? Ja çfarë i intrigon më shumë burrat që s’përfshin të brendshmet seksi

Të brendshmet seksi nuk ju lënë kurrë në baltë, por mos mendoni se janë ato çfarë çmendin një burrë. Tërheqja dhe dëshirat janë nga më të ndryshmet, kështu që pasi të lexoni çfarë i intrigon ata nga prania juaj, mund ta zbuloni gjëra të reja…

1.

“Një bluzë e madhe. Të mos përpiqesh të jesh seksi, është në fakt shumë seksi.”

2.

“Pizhama të rehatshme, sepse s’ka asgjë më seksi se një grua që ndihet mirë në lëkurën e saj.”

3.

“Pantallona dhe pa reçipeta. Tmerrësisht seksi!”

4.

“Këmishat e mia. Më acaron sa herë më merr diçka të re nga dollapi, por duket kaq bukur. Ideja e këmishës së zbërthyer pa reçipeta poshtë e bën të gjithë punën.”

5.

“Pantallonat e shkurtra që të zbulojnë të pasmet. Është shumë më tepër tunduese sesa të jetë komplet lakuriq.”

6.

“Një bluzë e ngushtë. Shumë, shumë seksi.”

7.

“Pantallona të shkurtra të mëndafshta. I tregojnë këmbët e gjata dhe prapanicën të bukur.”

8.

“E gjitha lakuriq.”

9.

“Tuta dhe një bluzë të gjatë në verë.”

10.

“Nudo. A ka përgjigje tjetër?”

Burimi: BuzzFeed