ROBERT BERISHA SKUQET “LIVE” NË EMISION/ Habitet Alketa: Nuk kemi parë asnjë njeri kaq… – AlpeGossip
ROBERT BERISHA SKUQET “LIVE” NË EMISION/ Habitet Alketa: Nuk kemi parë asnjë njeri kaq…

ROBERT BERISHA SKUQET “LIVE” NË EMISION/ Habitet Alketa: Nuk kemi parë asnjë njeri kaq…

Prej disa javësh, moderatorja Alketa Vejsiu nuk nguron të komplimentojë këngëtarin shqiptar Robert Berisha në lidhje me korrektesën. Sipas moderatores, në gjithë këto vite produksion, nuk kishin hasur asnjëherë me një personazh që është gjithmonë i përpiktë, pavarësisht axhendës së ngjeshur.

“Robert Berisha, ti je shumë korrekt. Je i pari që shfaqesh në orar. Në kaq vite produksion, nuk kemi parë asnjë njeri kaq korrekt sa ti” – tha Alketa Vejsiu.

Ndërkohë që Roberti duket se nuk ishte mësuar me të tilla komplimete, teksa menjëherë u shpreh se për të ishte një kënaqësi.

“Për mua është kënaqësi. Dhe e bëj me shumë qef udhëtimin çdo fundjavë” – tha ai, duke buzëqeshur.