SI DY PIKA UJI/ Nënat e showbizit shqiptar që kombinohen me të voglat e tyre (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Nënat e showbizit shqiptar që kombinohen me të voglat e tyre (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Nënat e showbizit shqiptar që kombinohen me të voglat e tyre (FOTO)

Tashmë është kthyer në një lloj trendi veshja e nënave me vajzat njësoj, që nga ngjyra e deri tek modeli i fustaneve.

Kemi parë shumë foto në rrjetet sociale që nënat veshin vajzat njësoj si vetja. Nuk ishte e para që e beri por e sigurt është që sa herë flitet per këtë temë mendja të shkon tek Kylie Jenner dhe Stormi, pasi shumëllojshmëria e fotove “matchy matchy” eshte e pashmangshme.

View this post on Instagram

storm’s first snow trip ⚡️🌨

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Duke parë këto foto mund të mendojmë që vajzat e showbizzit duan që edhe bajzat e tyre të kenë të njëjtin stil, por eshe një dashuri e madhe që ekziston mes tyre dhe duan të duken njësoj.

Së fundmi ka qënë Inis Gjoni e cila ka postuar foto e veshur njësoj me vajzën e saj. Të veshura të dyja me pantallona dhe këmishtë të bardhë, Inisi dhe vajza e sajë duken si dy pika uji pasi kanë edhe një ngjashmëri të madhe mes njëra-tjetrës.

View this post on Instagram

🤩#weekend 🤩👌

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

Por ka edhe nëna të tjera të showbizit të cilat janë kombinuar me vajzat në jetën e përditshme apo në evente festive.

AlpeGossip ju sjell disa prej tyre.