Jo, nuk ishim gati për këtë! Pantallonat-vaginë janë çmenduria e fundit e modës – AlpeGossip
Jo, nuk ishim gati për këtë! Pantallonat-vaginë janë çmenduria e fundit e modës

Jo, nuk ishim gati për këtë! Pantallonat-vaginë janë çmenduria e fundit e modës

Organi gjenital i femrës duket se është frymëzues dhe tani pse mos të krijohen pantallona në nderim të “ASAJ”. Për këtë duhet të falënderoni këngëtaren Janelle Monáe me klipin e saj të ri”PYNK”.

Videoja e drejtuar nga artistja dhe aktorja, Emma Westenberg, i jep shumë rëndësi vaginës, që pasqyrohet edhe në pantallonat e çuditshme që shihen në klip.

Dhe papritur ka nisur një trend i ri për ngjyrën e momentit: roza e vaginës.