VIDEO/ Vajza donte të zbriste nga makina, por shikoni çfarë i bën djali në Shkodër – AlpeGossip
VIDEO/ Vajza donte të zbriste nga makina, por shikoni çfarë i bën djali në Shkodër

VIDEO/ Vajza donte të zbriste nga makina, por shikoni çfarë i bën djali në Shkodër

Një situatë aspak e zakontë është paraqitur para kalimtarëve dhe atyre që udhëtonin me makinë në qytetin e Shkodrës.

Dera e një automjeti ka qëndruar për disa minuta, ndërsa brenda makinës, nga krahu i pasagjerit, ka qenë një vajzë.

Ajo ka tentuar të dalë nga automjeti, por makina nuk ka ndaluar. Vajza ka përfituar nga momenti kur makina është ndalur pranë vendkalimit të kalimtarëve dhe ka dalë me rrëmbim.

Sipas ” Joq” djali insiston ta mbajë pranë vetes, por nuk ia del dot. Ajo shikohet teksa dikush e ndalon të ikë dhe më pas, pasi merr diçka që kishte lënë brenda në automjet, ikën me shpejtësi, e vendosur, e madje, duke ia lënë edhe derën e makinës hapur.