KOMENTUESI E OFENDON/ Lori Hoxha i jep përgjigjen EPIKE: Unë jam si… (FOTO) – AlpeGossip
KOMENTUESI E OFENDON/ Lori Hoxha i jep përgjigjen EPIKE: Unë jam si… (FOTO)

KOMENTUESI E OFENDON/ Lori Hoxha i jep përgjigjen EPIKE: Unë jam si… (FOTO)

Lori Hoxha shpesh bëhet cak i kritikave në rrjetet sociale.

Trashëgimtarja e Top Channel komentohet shumë për jetën e saj luksoze që shfaq kudo në rrjetet sociale.

Përveç që është aktive në instagram ajo po tregon aktivitetin e saj jo rrallë edhe në Tik Tok.

 

Në një nga videot e saj që ka postuar ajo ka shkruar: Imagjino ti tregosh të dashurës tënde që kjo është ish-i jot.

Pas kësaj nuk vonoi komenti i dikujt nga ndjekësit.

“Është një metër e një qofte, i rrofshin lekët”, i shkruan një ndjekës, por duket se Lorit nuk i hyjnë më në sy këto komente dhe është stërvitur, pasi ja kthen me shumë sportivitet dhe vetëbesim.

“Jam si dritë” ishte përgjigjja epike e Lorit.