“DËSHTOI” ME TË PARIN/ Çiljeta Xhilaga kthehet përsëri me një biznes tjetër (FOTO) – AlpeGossip
“DËSHTOI” ME TË PARIN/ Çiljeta Xhilaga kthehet përsëri me një biznes tjetër (FOTO)

“DËSHTOI” ME TË PARIN/ Çiljeta Xhilaga kthehet përsëri me një biznes tjetër (FOTO)

Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet më të përfolura të showbiz-it  shqiptar. Ajo gjithmonë ka ditur të sjelli këngë që ajanë kthyer në hite dhe kanë rezultuar shumë të sukseeshme.

Por, mesa duket Çiljeta nuk është mjaftuar vetëm me suksesin si këngëtare por tani ka vendosur dhe të ketë një biznes të vetin. Bukuroshja ka hapur një sallon bukurie të cilën e ka quajtur ”JustÇiljeta”. Shumë nga miket e saj e kanë uruar duke i thënë suksese publikisht. Një nga ato është dhe bukuroshja Afërdit Dreshaj.

Ne ju kujtojmë se Çiljeta e ka provuar dhe më parë të hapë një biznes të sajin i cili kishte të bënte me veshje por nuk i rezultoi i suksesshëm kështuqë e mbylli. Ajo mesa duket ka guxuar sërisht dhe ne i urojmë suksese në këtë hap të ri. /AlpeGossip.al