VIPAT E BLLOKUT/ “Masakrojnë Elvanën”, i postojnë një video, do vini duart në kokë – AlpeGossip
VIPAT E BLLOKUT/ “Masakrojnë Elvanën”, i postojnë një video, do vini duart në kokë

VIPAT E BLLOKUT/ “Masakrojnë Elvanën”, i postojnë një video, do vini duart në kokë

Një ndër faqet me të famshme të Instagramit, “Vipat e bllokut” për një kohë të gjatë ka diskredituar të gjithë ato femra apo meshkuj, që ne na pëlqen ti quajmë VIPA.
E megjithatë, nga këto të fundit ka patur shpesh sulme, ku disa prej tyre edhe kanë tentuar ta mbyllin faqen apo ta hedhin edhe në gjyq.
E suksshme dhe ironizuese, “Vipat e bllokut official” nuk dinë të ndalen.

Prea tjetër është këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata, në video vëmë re që si ka ndryshuar ajo në fillimet e saj të karrierëse deri më sot. Ndryshimi është shumë i madh dhe i pa besueshme, duke filluar që te vetullat, buzët, mollzat.

Me siguri Elvana nuk donte ta shihte këtë video.

Përgatiti: AlpeNews.al