“TË KANË TËRHEQUR ZVARRË…”/ “Plas” sherri mes Blerimit dhe Atdheut: Do të të djeg shpirtin – AlpeGossip
“TË KANË TËRHEQUR ZVARRË…”/ “Plas” sherri mes Blerimit dhe Atdheut: Do të të djeg shpirtin

“TË KANË TËRHEQUR ZVARRË…”/ “Plas” sherri mes Blerimit dhe Atdheut: Do të të djeg shpirtin

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Atdhe dhe Blerimi, kanë pasur gjithmonë një marrëdhënie të tensionuar. E duket se edhe tani që ka mbaruar emisioni, ata vijojnë që të kenë përplasje.

Teksa Atdheu ishte i ftuar në një emision, i thanë që të komentonte personazhet e programit të dashurisë. Në ato momente ai ka djegur foton e Blerimit, duke mos thënë asnjë fjalë.

Nga ana tjetër, Blerimi nuk e ka pritur aspak mirë këtë gjest dhe ka reaguar shumë i revoltuar në rrjetet sociale. Në një video të publikuar ai kërcënon Atdheun, duke u shprehur se do i djegë shpirtin.

“Ti më djeg foton unë do të të djeg shpirtin”, ka thënë Blerimi mes tjerash duke shtuar se Atdheu prej kohësh ka tentuar ta “djeg” në mënyra të ndryshme edhe gjatë programit. “Unë dua ta pyes se si është ndjerë kur dy shokët tanë e kanë tërhequr nga motori dhe gati sa nuk e ka bërë në b**** prej tyre? Po të them diçka unë foto nuk di të djeg, por shpirtin po. Mbaje mend këtë!”, thotë Blerimi shumë i revoltuar.