TË KUQE DHE…TË KUQE! Modelet e rrobabanjove që kanë zgjedhur vajzat e showbizzit shqiptar në këtë sezon veror – AlpeGossip
TË KUQE DHE…TË KUQE! Modelet e rrobabanjove që kanë zgjedhur vajzat e showbizzit shqiptar në këtë sezon veror

TË KUQE DHE…TË KUQE! Modelet e rrobabanjove që kanë zgjedhur vajzat e showbizzit shqiptar në këtë sezon veror

Pushimet kanë filluar në këtë sezon turistik dhe një pjesë e madhe e VIP-ave destinacion të tyre kanë rivierën Shqiptare.

Për vajzat e showbizzit shqiptar gjëja më e rëndësishme e plazhit në këto ditë të nxehta janë bikinit, si do duken apo kush ju rri me mirë e sigurisht kush iu tregon linjat më buku 

Këtë vit duke parë disa foto të vajzave të showbizzit vihet re se mbizotëron ngjyra e kuqe dhe po thuajse disa prej tyre kane bere edhe “xing” në të njëjtim model.

AlpeGossip ju sjell disa nga modelet e rrobave të plazhit me ngjyrë vishnjë të vajzave të showbizzit shqiptar.

View this post on Instagram

🎅tanned Christmas 🎄 @omgmiamiswimwear

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

View this post on Instagram

💋

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla) on

 

 

View this post on Instagram

Dancing with the waves 🌊

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

 

 

View this post on Instagram

A lot to fish today 🎣 #albania

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

Sea la vie ♥️ @drymades.inn

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 

View this post on Instagram

ca bone? 😁

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

 

View this post on Instagram

sunsets 🌅

A post shared by Èlena Lika (@elena_lika) on