Nuk do ta besoni çfarë bëri Besi nga gëzimi i lajmit të shtatzanisë (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni çfarë bëri Besi nga gëzimi i lajmit të shtatzanisë (VIDEO)

Nuk do ta besoni çfarë bëri Besi nga gëzimi i lajmit të shtatzanisë (VIDEO)

Në shtëpinë e fundjavës ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi erdhi këtë të shtunë aktori Bes Kallaku. Lajmi i shtatzënisë së Xhensilës prej muajsh ka marrë vëmendjen publike teksa Ermali që në nisje të emisionit thotë me shaka, se nëse deri më sot të gjithë janë marrë më Xhensilën, është koha që të flasi edhe Besi. Duke vijuar batutën aktori thotë ‘po, kam edhe unë aksionet e mia’.

Tejet emotiv sa herë foli pëe shtatzaninë, Besi ndau momentin e tij unik, teksa Xhensila i rrëfeu lajmin e pritjes së ëmbël.

“Kur Xhensila më konfirmoi që ishte shtatzënë, nga gëzimi e mora dhe e hodha , e përplasa në krevat (qesh). Më tha vetëm kjo s’duhet të ndodh, përplasjet’’.

A ishte shtatzania e Xhensilës surprizë për çiftin apo e planifikuar? Besi tregon se që pas dasmës kishin vendosur të bëheshin prindër ndaj asgjë s’ishte spontane. Ermali i tregon Besit se ka parë shpesh ne Instagram që udhëton me Xhensilën. A është ngjizur fëmija jashtë Shqipërise? Nga rrodhi lajmi i pritjes së ëmbël, para konfirmimit të tyre? Zbuloni përgjigjet pas minutës së 5-të të intervistës ‘Një kat më lart’ në videon e mëposhtme.