Çfarë i ka bërë vetes Aurela Hoxha…? Një kopje e Jennifer Lopez – AlpeGossip
Çfarë i ka bërë vetes Aurela Hoxha…? Një kopje e Jennifer Lopez

Çfarë i ka bërë vetes Aurela Hoxha…? Një kopje e Jennifer Lopez

 

Aurela Hoxha është një nga modelet që së fundmi u përfol për një ndryshim look.

Por nuk kishit parë ende asgjë deri më tani. Pasi u shfaq mjaft sexy me flokët e saj të shkurtër tani ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku pozon me flokë të super të zgjatura që i mbulojnë edhe të pasmet.

Aurela asnjëherë nuk duket njësoj dhe kjo e bën atë një ndër modelet më simpatike. Vështirë të zgjedhësh mes Aurelës me flokë të shkurtëra dhe asaj të fotove më të fundit.

Duket se flokët me këtë gjartësi do të kthehen në një tendencë për këtë verë. Me të nëjtët flokë u shfaq edhe dica e muzikës latine Jennifer Lopez në kompeticionin e muzikës Latin Billboard Awards.  /Gazeta Express/