EUROVIZION 2018/ Fillon VOTIMI, Shqipëria merr 12 pikët e para – AlpeGossip
EUROVIZION 2018/ Fillon VOTIMI, Shqipëria merr 12 pikët e para

EUROVIZION 2018/ Fillon VOTIMI, Shqipëria merr 12 pikët e para

Eugent Bushpepa është ngjitur edhe sot në skenën e Eurovizion me këngën “Mall”, ku sërish ka rrëmbyer duartrokitje të shumta nga publiku. Ashtu si dhe pritej ka filluar VOTIMI, Shqipëria merr 12 pikët e para nga Aizerbaxhani.