SHFAQET SI NJË KUKULL/ Lady Gaga i surprizon të gjithë me setin e fundit fotografik – AlpeGossip
SHFAQET SI NJË KUKULL/ Lady Gaga i surprizon të gjithë me setin e fundit fotografik

SHFAQET SI NJË KUKULL/ Lady Gaga i surprizon të gjithë me setin e fundit fotografik

Lady Gaga është duke përjetuar një nga periudhat më të suksesshme të saj, pas debutimit si aktore në filmin ‘A star is born’. Pas një sezoni fantastik për të duke përfshirë çmimet që ajo fitoi, ‘Grammy’ dhe ‘Oscar’, Gaga ka realizuar një set fotografik për revistën ‘V’.

Fotografitë perfekte dhe aftësia e këngëtares për të pozuar e shfaqën atë si një kukull të vërtetë “të gjallë”.

Në foto ajo kishte veshur  një fustan të zi të zbukuruar me pendë gjigande ngjyrë rozë.

Këto foto të Lady Gaga-s nuk kanë shpëtuar pa u komentuar nga të gjithë fansat e saj për guximin e përhershëm që ajo ka treguar