“KJO ËSHTË MAMAJA IME”/ Afërdita Dreshaj prezanton të ëmën dhe duket në super formë (FOTO) – AlpeGossip
“KJO ËSHTË MAMAJA IME”/ Afërdita Dreshaj prezanton të ëmën dhe duket në super formë (FOTO)

“KJO ËSHTË MAMAJA IME”/ Afërdita Dreshaj prezanton të ëmën dhe duket në super formë (FOTO)

Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka ndarë disa foto familjare në Instagram dhe e ëma ka marrë të gjithë vëmendjen.

Mamaja e saj shfaqet në super formë, e veshur me rrobabanjo. “Kjo është mamaja ime! Jam falenderuese për të”, ka shkruar Afërdita.

Në një foto tjetër, modelja shihet duke ngrënë drekë pranë saj. Siç shihet, Afërdita i ka ngjarë shumë të ëmës.