DO TRONDITENI/ “Zogu më i mirë prej krejtve” Tuna s’mund të fsheh rrudhat e fytyrës, ja si duket (FOTO) – AlpeGossip
DO TRONDITENI/ “Zogu më i mirë prej krejtve”  Tuna s’mund të fsheh rrudhat e fytyrës, ja si duket (FOTO)

DO TRONDITENI/ “Zogu më i mirë prej krejtve” Tuna s’mund të fsheh rrudhat e fytyrës, ja si duket (FOTO)

Tuna ka kohë që është ‘distancuar’ nga muzika për t’iu përkushtuar familjes që ka ndërtuar.

Por aktive këngëtarja mbetet në rrjete sociale, ajo wikendin e kaloi jo vetëm me të dashurit e saj, Patrisin dhe Tinanën, por edhe me fansat e saj.

Tuna ka postuar një fotografi me një nga fansat e tij, teksa ajo shfaqet si kaçurele. Edhe pse me make-up ajo s’mund të fsheh rudhat që i shihen përreth syve. Eh po është normale, askush i ri nuk rri gjithmonë.

Ndryshe këngëtarja shumë shpejtë rikthehet me një projekt muzikor.