MOS E HUMBISNI/ Dua Lipa sapo na kujtoi trendin më fantastik të 2018-s! – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Dua Lipa sapo na kujtoi trendin më fantastik të 2018-s!

MOS E HUMBISNI/ Dua Lipa sapo na kujtoi trendin më fantastik të 2018-s!

Dua Lipa u vesh në mënyrën më fantastike të momentit gjatë “Grand Prix” në garat e “Formual 1” në Baku, Azerbaijan, duke na kujtuar të vendosim në vëmendje trendin e momentit. 22-vjeçarja zgjodhi një palë pantallona xhins dhe me një xhaketë me po të njëjtin material.

Siç mund ta kuptoni edhe nga fotoja, e gjithë veshja është në nuancat e blusë; nga blu e errët në bojëdeti të hapur.

Dua e kompletoi veshjen e saj me një çantë të vogël me topa të verdhë e të kuq, edhe kjo xhins.

Veshjet xhins-me-xhins ishin një ndër trendet e 2018-ës, të cilin jua kemi paraqitur edhe në një artikull të mëparshëm, të cilin mund ta lexoni duke klikuar këtu.

Përsa i përket kombinimeve, mund të zgjedhim si Dua – një bluzë të bardhë bust me kupa tek pjesa e gjoksit,por mund të eksperimentojmë edhe me detaje të tjera. Për më shumë ide, hidhini në sy kombinimeve të mëposhtme.