VIJOJNË PUSHIMET/ Alketa Vejsiu publikon FOTON që na le pa fjalë… – AlpeGossip
VIJOJNË PUSHIMET/ Alketa Vejsiu publikon FOTON që na le pa fjalë…

VIJOJNË PUSHIMET/ Alketa Vejsiu publikon FOTON që na le pa fjalë…

Ajo njihet si një nga moderatoret që ka jetëgjatësinë më të madhe në ekran.

Alketa Vejsiu duket se  ka publikuar përsëri imazhe nga pushimet e saj shumë të gjata dhe të shpeshta.

Këtë herë në Dhërmi ajo duket e mrekullueshme ndërkohë që peisazhi është akoma më magjepsës me ujin kristal.