MOMENTI EPIK/ Donaldi dhe Beniada trembin keq Monikën, ja si reagon aktorja (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTI EPIK/ Donaldi dhe Beniada trembin keq Monikën, ja si reagon aktorja (VIDEO)

MOMENTI EPIK/ Donaldi dhe Beniada trembin keq Monikën, ja si reagon aktorja (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, Donaldi njihet për shpirtin e tij humoristik dhe që jo pak herë pëlqen të krijojë lojëra apo rrengje për banorët.

Mbrëmjen e djeshme, aktori i humorit ka vendosur të thurë një rreng për të trembur Monikën. Ai zgjodhi që bashkëpunëtore të kishte Beniadën, e cila kishte një mision nga “Vëllai i Madh”, pak a shumë siç mendonte Donaldi të trembte aktoren e njohur.

Tek lavanderia, modelja seksi do të bënte sikur gjoja kishte një gjel duke i lëvizur, ndërsa Donaldi do të fshihej poshtë kolltukut.

Reagimi i Monikës ka qenë shumë spontan duke ulëritur e frikësuar ku solli edhe shumë të qeshura mes tyre.

VIDEO