Habit Genta Ismajli nga prapaskenat e videoklipit! Ngjan si motra binjake e kësaj këngëtareje (FOTO) - AlpeGossip
Habit Genta Ismajli nga prapaskenat e videoklipit! Ngjan si motra binjake e kësaj këngëtareje (FOTO)

Habit Genta Ismajli nga prapaskenat e videoklipit! Ngjan si motra binjake e kësaj këngëtareje (FOTO)

Ashtu siç ishte përfolur publikisht Genta Ismajli e ka gati klipin e ri.

Thuhet se projektin e xhiruar në Tiranë, Genta do ta publikojë së shpejti por ende nuk dihet një datë e saktë.

Ka qenë grimierja Sellma e cila ka publikuar një imazh të Gentës nga prapaskenat e xhirimeve ku këngëtarja duket të shkëlqejë e kuruar deri në detaje.

Fotoja është pëlqyer shumë nga fansat, ku të shumtë kanë qenë ata që kanë thënë se Genta ngjan shumë me këngëtaren Samanta Karavella.

Po ju si mendoni? A ngjajnë Genta dhe Samanta po ti referohemi kësaj foto ?