“E SHTRENJTA JONË SHQIPËRI”/ Me ndjenja dhe fjalë zemre, ja si zgjodhën VIP-at shqiptarë ta urojnë këtë ditë – AlpeGossip
“E SHTRENJTA JONË SHQIPËRI”/ Me ndjenja dhe fjalë zemre, ja si zgjodhën VIP-at shqiptarë ta urojnë këtë ditë

“E SHTRENJTA JONË SHQIPËRI”/ Me ndjenja dhe fjalë zemre, ja si zgjodhën VIP-at shqiptarë ta urojnë këtë ditë

28 nëntori shënon ditën e Pvarësisë së vendit ku flamuri jone kuq e zi u ngrit në vitin 1912 në Vlorë.

Kjo ditë nuk ka ngekur nga njeri pa u uruar  dhe nga VIP-ar shqiptarë të cilët kanë postuar foto të ndryshme, disa janë veshur me veshje shqipëtare dhe dedikime patriotike.

E shtrenjta jonë Shqipëri”, “Krenaria jonë”, “Shqipe deri n’dhe”.

Alpegossip.al ju sjell disa nga FOTOT e VIP-ave shqiptarë dhe ja si kanë zgjedhur të urojnë sot.

No description available.