JAVË E “PUSHTUAR” NGA E ZEZA/ Si të visheni dhe kombinoheni sipas vajzave të showbizzit – AlpeGossip
JAVË E “PUSHTUAR” NGA E ZEZA/ Si të visheni dhe kombinoheni sipas vajzave të showbizzit

JAVË E “PUSHTUAR” NGA E ZEZA/ Si të visheni dhe kombinoheni sipas vajzave të showbizzit

E keni vëne re këtë javë që “Instagrami” është “pushtuar” nga ngjyra e zezë? Të themi që trendi i ri i veshjeve të dimrit mban vetëm një emër sipas vajzave të showbizzit dhe  është “të vishesh me të zeza”

Ngjyra e zezë është një ngjyrë misterioze, tregon pushtet por shkenca thote që njerëzit që preferojnë të veshin të zeza janë ambiciozë dhe të ndjeshëm. Ndoshta ky detaj karakerizon dhe vajzat e showbizzit, ose te paktën disa prej tyre.

Po ju a jeni fanse të së zezës? Nëse po Alpegossip.al ju sjell disa kombinime të javës nga vajzat e showbizzit që janë veshur nga koka te këmbët vetëm me të zeza dhe ju lë ju të vendosni nëse do visheni “identike” si ato.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.No description available.No description available.

No description available.

No description available.No description available.

No description available.

No description available.