PA KOMPLEKSE/ Roza Lati na tregon se si është transformuar trupi i saj ndër vite (FOTO) – AlpeGossip
PA KOMPLEKSE/ Roza Lati na tregon se si është transformuar trupi i saj ndër vite (FOTO)

PA KOMPLEKSE/ Roza Lati na tregon se si është transformuar trupi i saj ndër vite (FOTO)

Moderatorja e njohur Roza Lati na ka treguar gjithmonë se është një ndër femrat më pa komplekse të ekranit tonë. Fotot provokuese apo edhe komentet thumbuese nuk mungojnë asnjëherë nga moderatorja seksi.

Së fundmi Roza nëpërmjet një postimi në Instastory na ka treguar se ka marrë një dhuratë të veçantë nga një adhurues i saj. Fansi i saj ka mbledhur fotot ndër vite të Rozës dhe ka realizuar një kolazh ku na tregon se si ka ndryshuar pamja e saj.

E surprizuar nga kjo dhuratë Roza e ka publikuar atë në Instastory për ta ndarë me të gjithë miqtë e saj. Pavarësisht ndryshimeve që ka pësuar ndër vite, Roza nuk e ka aspak problem që ta publikojë këtë kolazh.