“KURRË S’MË KE…”/ Stresit nuk i ndahet shpirti nga Keisi (FOTOT) – AlpeGossip
“KURRË S’MË KE…”/ Stresit nuk i ndahet shpirti nga Keisi (FOTOT)

“KURRË S’MË KE…”/ Stresit nuk i ndahet shpirti nga Keisi (FOTOT)

Stresi dhe Keisi kanë pranuar publikisht që nuk janë më bashkë megjithatë mjafton ndonjë postim dhe menjëherë janë në vëmendje të mediave për raportin që kanë tani.

'Kurrë s’më ke dasht', Stresit nuk i ndahet shpirti

Së fundmi Stresi ka publikuar një video me këngën e Elvana Gjatës “Thirr”. Ai ka shkëptur prej saj vetëm frazën: “Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. …dhe vetëm t’lashë/  Se kurrë s’më ke dasht”, teksa duket sikur i miraton fjalët.

'Kurrë s’më ke dasht', Stresit nuk i ndahet shpirti

“Perlë”, ka shkruar reperi krah videos dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit ta shohin si një tjetër dedikim ndaj Keisit.

'Kurrë s’më ke dasht', Stresit nuk i ndahet shpirti