JANË NDARË? Melisa dhe Andi reagojnë për herë të parë: Kush është ajo femër që s’ka bërë “namin” pas… – AlpeGossip
JANË NDARË? Melisa dhe Andi reagojnë për herë të parë: Kush është ajo femër që s’ka bërë “namin” pas…

JANË NDARË? Melisa dhe Andi reagojnë për herë të parë: Kush është ajo femër që s’ka bërë “namin” pas…

Prej pak ditësh po përflitet se Melisa Lleshi dhe Andi Shehi, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Thashethemet nisën pak ditë pasi ish-konkurrenti i “Për’puthen” festoi ditëlindjen dhe partnerja e tij i kishte organizuar një super festë.

Shkak i dyshimeve të ndarjes së Andit me Melisën ishte një postim i kësaj së fundit, e madje thanë se nuk ndiqnin njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Por nuk është aspak e vërtetë se ata nuk janë më bashkë.

Ata të dy kanë bërë disa postime në rrjetet sociale, ku shkruajnë se “janë bashkë përgjithmonë”

Janë ndarë? Melisa dhe Andi reagojnë për herë të

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka postuar në “Instastory” një foto ku Andi shfaqet duke i puthur dorën. Krahas kësaj poze ajo shkruan: “He me moooo se kush është ajo femër që s’ka bërë “namin” pas një zënke. Ndjesë por jemi bashkë përgjithmonë”, duke etiketuar edhe Andin.

Janë ndarë? Melisa dhe Andi reagojnë për herë të

Ky i fundit e ka ripostuar dhe shkruan: “Çdo lidhje ka ulje ngritjet e veta , thjesht uroj mbas këtyre të këqijave të kemi vetëm të mira”.

Pastaj si Melisa ashtu edhe Andi kanë postuar disa foto ku i shoqërojnë me shumë zemra. Me pak fjalë, romanca e tyre vazhdon dhe janë më të dashuruar se kurrë.

Janë ndarë? Melisa dhe Andi reagojnë për herë të

Janë ndarë? Melisa dhe Andi reagojnë për herë të