HOROSKOPI DHE VIPAT/ Anxhela Peristeri, një “Dash” që nuk mund të mos e doni! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Anxhela Peristeri, një “Dash” që nuk mund të mos e doni!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Anxhela Peristeri, një “Dash” që nuk mund të mos e doni!

Anxhela Peristeri është një  ndër këngëtaret shqiptare mjaft të dashura nga publiku shqiptar e cila njëkohësisht është edhe mjaft e talentuar.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Dashit” dhe përputhet me karakteristikat e tij.

Personat e shenjës se Dashit janë përgjithësisht te paduruar, dinamike, impulsive, entuziaste dhe kokëfortë. Anxhela Peristeri i ka treguar disa prej këtyre cilësive në daljet e saj publike e disa të tjera arrijmë ti shikojmë me super progresin që ajo ka bërë në karrierën e saj.

View this post on Instagram

Memories ❤️ @annavissiofficial I love you! #yfsf 😊

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

View this post on Instagram

“PA MUA” @soiree_topchannel ❤️

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Për të mos anashkaluar faktin se dashi është një ndër shenjat më të sinqerta të horoskopi e mjaft naive. Megjithatë kjo nuk do të thotë se një dash si Anxhela, të tregojë për jetën private. Përkundrazi, ajo tregohet shumë e kujdesshme në këtë pjesë…

Gjithashtu dashi mund të ngjalli lehtёsisht simpatinё të audience dhe publiku dhe prandaj nuk është çudi pse të gjithë e duan!

View this post on Instagram

@zeroabsolute_official 💙

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

View this post on Instagram

Pas dashurisë së pamatë që mora prej të gjithëve ju mbrëmjen e djeshme, dua të falenderoj të gjithë ata që kontribuan në realizimin e koncertit tim të parë recital "Reflektim". Falenderoj Bashkinë Tiranë, Qendrën Ten dhe në veçanti Kryetarin e Bashkisë Tiranë, z. Erjon Veliaj për gatishmërinë dhe vëmendjen e veçantë që i kushton artit dhe artistëve. Falenderoj Qendrat Tregtare Toptani dhe Coin gjithashtu kompaninë Agna me ujin Spring. Falenderoj: Kompaninë "Connext" që ka realizuar të gjithë pjesën konceptuale, të planifikimit dhe organizimit deri në detaj të të gjithë koncertit sidomos Klodian Makashi, Uarda Koçi etj. THE BEST TEAM!!! Falenderoj për mbështetjen mediatike TV Klan dhe regjisoren e paparë, Edlira Baholli. Falenderoj të ftuarit specialë, Elhaida Dani (një vokal i jashtëzakonshëm) & Offchestra (çfarë energjie skenike që kanë). Falenderoj "Altin Llakaj Band" që kanë riorkestruar të gjitha këngët në mënyrën më perfekte të mundshme aq sa unë i dashurova nga e para… Falenderoj stilistin Joni Peçi të cilin e besoj me symbyllur dhe artistet e "Lorel Make Up", Ela & Lola. Falenderoj skenografen Laedia Hajdari që në projeksionet e mjeshtrit Flor Çanga, regjinë skenike të profesor Spiro Dunit dhe "Qendrës Kulturore Katedralja Ortodokse" reflektuan artistikisht të gjitha ndjesitë e këngëve të mia. Falenderoj të gjithë gazetarët, programet televizive, mediat sociale që përcollën korrektësisht tek shikuesit gjithçka ndodhi përgjatë këtyre muajve përgatitjeje. U jam mirënjohëse pafundësisht kolegëve të mi artistë që më respektuan me prezencën e tyre në koncert, suportin në rrjetet sociale. Falenderoj publikun & fansat që mbushën sallën, u emocionuan dhe kërcyen me mua, që më kanë shkruar mesazhe falenderimi duke me ngarkuar më përgjegjësi edhe më të madhe që s`duhet të heq dorë së bëri muzikë P.s Dhe për shumë vite s`kam ndërmend 🙂 Më mbushët shpirtin!!!!! Shihemi së shpejti në projekte të tjera artistike…

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

/AlpeNews.al