VIDEO QESHARAKE/ Qeni nuk e lejon të zotin që të përdorë telefonin – AlpeGossip
VIDEO QESHARAKE/ Qeni nuk e lejon të zotin që të përdorë telefonin

VIDEO QESHARAKE/ Qeni nuk e lejon të zotin që të përdorë telefonin

Ky është momenti qesharak ku një qen ngjitet mbi gjoksin e pronarit të tij dhe i heq atij telefonin nga dora. 

Pronari i tij e nxjerr telefonin përsëri, por qeni i quajtur “Bean” vazhdon t’i bëjë presion që ai ta lerë. 

Për më tepër shikoni videon, do të shkriheni së qeshuri.