Më e mirë e ëma se e bija/ Nuk di të ndalet mami i Rita Orës publikon foto provokuese (FOTO) – AlpeGossip
Më e mirë e ëma se e bija/ Nuk di të ndalet mami i Rita Orës publikon foto provokuese (FOTO)

Më e mirë e ëma se e bija/ Nuk di të ndalet mami i Rita Orës publikon foto provokuese (FOTO)

Vera Ora, nëna e këngëtares me famë botërore, Rita Orës, nuk di të ndalet me fotografit provokuese të cilat po i shpërndanë në rrjetet e saja sociale

Së fundmi, Vera Ora, në llogarinë e saj në “Instagram”, ka shpërndarë për ndjekësit e saj një fotografi në të cilën ka vë në pah linjat perfekte të saj edhe pse është në një moshë më të shtyer.

Familja e këngëtares nga Kosova, para ca ditësh kaluan pushimet në Monaco të Francës ku dhe shpërndanë momente të shumta nga ai pushim.

Më poshtë ju sjellim fotografinë e publikuar nga Vera Ora.