Trendi i fundit i modës mban emrin “vishi të gjitha” (FOTO) – AlpeGossip
Trendi i fundit i modës mban emrin “vishi të gjitha” (FOTO)

Trendi i fundit i modës mban emrin “vishi të gjitha” (FOTO)

Nuk po bëjma shaka, pasi së fundmi një kompani veshjesh ka prezantuar një trend i cili duket se i jep zgjidhje të gjithë dilemave tona të veshjes.

Ju ka ndodhur ndonjëherë të doni t’i vishni të gjithë rrobat e peferuara në një dalje?

Nëse po, me këtë trend dëshira juaj përmbushet.

Modelja në foto ka veshur saktësisht dy funde xhinsi, një palë çizme të gjata dhe një këmishë.

A nuk ju duken edhe ju pak si shumë?

Sipas stilistit që ka sjellë në jetë këtë veshje, ky look është inspiruar nga Rihanna. Këngëtarja e njohur së fundmi është parë të veshë në daljet e saj rroba të pafundme, të cilat herë herë janë dukur edhe si të panevojshme.

Epo nuk na mbetet gjë tjetër veçse të lusim Rihannën të mosh “shpikë” diçka më të çmendur se kaq atëherë!