FESTË NË FAMILJEN E MAJLINDA BREGUT/ Bashkëshorti i ish-ministres feston ditën e veçantë, e bija i bën surprizën që nuk e priste (FOTO) – AlpeGossip
FESTË NË FAMILJEN E MAJLINDA BREGUT/ Bashkëshorti i ish-ministres feston ditën e veçantë, e bija i bën surprizën që nuk e priste (FOTO)

FESTË NË FAMILJEN E MAJLINDA BREGUT/ Bashkëshorti i ish-ministres feston ditën e veçantë, e bija i bën surprizën që nuk e priste (FOTO)

Në familjen e ish-ministres së Integrimit, Majlinda Bregu sot ka festë. Bashkëshorti i saj, njëkohësisht regjisori i njohur Namik Ajazi feston sot ditëlindjen.

Ka qenë pikërisht vajza e tyre Kjeda, që i ka bërë të atit një surprizë dhe urim emocionues në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit foto të saj me babain kur ishte e vogël dhe një foto gjatë mbrëmjes, ku duken shumë të lumtur.

“Gjithmonë e vogla jote, Babushka”,  ka shkruar Kejda krahas postimit.