Kylie Jenner u zgjua si në përralla/ Surpriza e partnerit Travis na bëri për të qarë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Kylie Jenner u zgjua si në përralla/  Surpriza e partnerit Travis na bëri për të qarë (FOTO+VIDEO)

Kylie Jenner u zgjua si në përralla/ Surpriza e partnerit Travis na bëri për të qarë (FOTO+VIDEO)

Ylli i reality show-t, Kylie Jenner u zgjua në mëngjesin e ditës së lindjes me një nga surprizat më të bukura të jetës.

Kopshti i shtëpisë së saj ishte i mbushur i gjithi me trëndafila të kuq dhe kjo ishte ideja e partnerit të saj Travis Scott.

Bukuroshja përcolli emocionet në Instagram, ku publikoi dy video pas zgjimit:

“U zgjova në një përrallë të vogël, faleminderit zemër”, shkruan Kylie Jenner.

Nëna e një vajze të vogël që quhet Stormy, mbushi 21 vjeç dje dhe organizoi një ndër festat më të mëdha me familjen e saj.

Por surpriza nuk mbaroi me kaq, pasi dhurata e vërtetë e partnerit ishte një sutomjet klasik që qëndronte i parkuar në pragun e shtëpisë.

woke up to a little fairytale 💕 thank you baby @travisscott

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on