NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Fansat zbulojnë gjininë e bebes së Elitës (FOTO) – AlpeGossip
NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Fansat zbulojnë gjininë e bebes së Elitës (FOTO)

NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Fansat zbulojnë gjininë e bebes së Elitës (FOTO)

Elita Rudi është në muajt e fundit të shtatzënisë, por ende nuk ka dhënë asnjë detaj në lidhje me gjininë e fëmijës së saj. Duke qenë se ajo ka publikuar shpesh foto në ‘Instagram’, fansat kanë filluar aludimet e tyre nisur nga diçka shumë e vogël. Në foton e fundit, Elita duket më bukur se kurrë dhe këtë gjë e kanë vënë re dhe fansat e saj. Ato i kanë shkruar komente të tipit: “Mbaje mend, e ke djalë”, apo “E ke djalë se je zbukuar akoma dhe më shumë”. Këto aludime e kanë përndjekur gjithmonë moderatoren, megjithatë nuk ka pasur asnjë reagim nga vetë Elita.

View this post on Instagram

No destination 🙃

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on